Podczas pierwszej wizyty

Lekarz CoolSculpting® kompleksowo omówi z Tobą cele dotyczące zmiany wyglądu Twojego ciała. Wspólnie obejrzycie Twoje ciało pod różnymi kątami, a następnie skoncentrujecie się na obszarach, z których chcesz wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Znajdź klinikę

Twój plan leczenia: dostosowany do Twojego ciała

Każdy organizm jest inny

Lekarz CoolSculpting® opracuje z Tobą plan zabiegów dostosowany do Twoich potrzeb. Swoje cele możesz osiągnąć już podczas jednej wizyty w klinice. Lekarz ma do wyboru kilka aplikatorów, dzięki czemu może opracować plan zabiegów, który pomoże Ci w osiągnięciu oczekiwanych efektów.

Wyeliminuj widoczny tłuszcz tam, gdzie najbardziej Ci przeszkadza

W przypadku niektórych osób indywidualny plan może obejmować większą liczbę zabiegów CoolSculpting®. Przykładowo możesz chcieć zamrozić tkankę tłuszczową po wewnętrznej i/lub zewnętrznej stronie ud, a następnie pozbyć się uporczywych „boczków”.Jeśli masz mało czasu i kilka miejsc, z których chcesz pozbyć się tłuszczu, w niektórych placówkach może być dostępnych kilka urządzeń do jednoczesnego wykonywania zabiegów CoolSculpting®. Lekarz wyjaśni całą procedurę i ustali, czy jest to odpowiednia metoda dla Ciebie.

Holistyczne podejście do modelowania ciała

Lekarz przedstawi Ci zalecenia kliniczne dotyczące obszarów, które można poddać zabiegowi oraz określi, ilu zabiegów możesz potrzebować. Efekt? Zabiegi na wybrane obszary ciała, dzięki którym osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Dzień zabiegu: bez operacji

Podczas zabiegu operator nakłada wkładkę żelową lub żel oraz aplikator na skórę pacjenta. Aplikator podciśnieniowy wciąga tkankę do pojemnika aplikatora i przyciskają do powierzchni chłodzących aplikatora; aplikator powierzchniowy nie wykorzystuje podciśnienia. Operator rozpoczyna zabieg. Czujniki w powierzchniach chłodzących aplikatora monitorują powierzchnię skóry i przekazują sygnały, na podstawie których system reguluje szybkość przepływu ciepła. Wkładka żelowa i żel chroni skórę, zapewniając połączenie termiczne w warstwie po średniej między powierzchniami chłodzącymi aplikatora a skórą.

Dzień zabiegu – odpowiedzi na pytania

Po zabiegu

Większość pacjentów może wrócić do normalnych zajęć natychmiast po zabiegu CoolSculpting®. W przypadku większości pacjentów efekty zaczynają być widoczne po upływie od 2 do 6 miesięcy, w zależności od obszaru objętego zabiegiem.

Zobacz rzeczywiste efekty