Niechirurgiczny
Bez igieł
Niszczy komórki tłuszczowe
Minimalny czas wyłączenia z codziennych czynności

Przekonaj się, że metoda CoolSculpting® jest bezpieczna

Bezpieczeństwo zabiegu

Technologia CoolSculpting® polega na precyzyjnie kontrolowanym schładzaniu określonych komórek tłuszczowych znajdujących się pod skórą, nie naruszając jej ciągłości. Podczas zabiegu nie stosuje się igieł, a po nim prawie nie występuje konieczność rezygnacji z normalnej aktywności. Zabiegi CoolSculpting® są dostępne w ponad 74 krajach, a do tej pory przeprowadzono ponad 7 milionów cykli tych zabiegów.

Bezpieczeństwo osoby wykonującej zabieg

Specjaliści CoolSculpting® przeszli kompleksowe szkolenie, a my nieustannie wspieramy kliniki, tak aby zapewnić wysoki standard opieki.

Bezpieczeństwo urządzenia

Systemy CoolSculpting® to kontrolowane urządzenia chłodzące z wbudowanymi zabezpieczeniami. Jeśli czujniki wykryją zbyt duże wychłodzenie skóry, system wyłączy się automatycznie.

Osiągnij wymarzoną sylwetkę

Metoda zamrażania tłuszczu CoolSculpting® niszczy komórki tłuszczowe w różnych miejscach ciała.*

Więcej zdjęć „przed” i „po”

W efekcie badań klinicznych powstały 52 publikacje na ten temat

Na całym świecie wykonano ponad 5 milionów cykli zabiegów CoolSculpting®‡

Wysoki poziom zadowolenia pacjentów

Nic dziwnego, że tak wiele osób wierzy w zabiegi CoolSculpting®.

Od lodów do CoolSculpting®

Wiele lat temu naukowcy z Uniwersytetu Harvarda zauważyli, że u niektórych dzieci w trakcie jedzenia lodów na policzkach pojawiają się dołki.Na tej podstawie dr Dieter Manstein i dr R. Rox Anderson zdali sobie sprawę, że lód może wybiórczo niszczyć małe ilości komórek tłuszczowych.
Idea, że chłód może niszczyć komórki tłuszczowe, nie uszkadzając skóry ani okolicznych tkanek, stała się podstawą kriolipolizy, na której opiera się technologia CoolSculpting®.